Lourdes 2015 Vertrek (1ste) en 2de dag

 

Dag 1 - 01

 

Om 13 uur verzamelden we met de groep op het station van Maastricht. Met 16 man sterk vertegenwoordigen we Chrisko op weg naar Lourdes. Vijf van ons gaan als brancardier, acht jeugdigen worden onderverdeeld bij de NLZ (Nederlandse Lourdesbedevaart voor Zieken) en OLB (Organisatie Limburgse Bedevaarten). Eén persoon bij de maaltijd voorziening en twee vliegende keeps voor hand- en spandiensten waar nodig.

 

Dag 1 - 02

 

 

Van onze jeugdgroep gaan er al een aantal voor de derde keer mee. Ze hebben de smaak te pakken en blijven het voor herhaling vatbaar vinden en zien uit naar nieuwe en “oude” ontmoetingen. Op het station worden al oude bekenden hartelijk begroet en het voelt direct als vanouds.

Alsof er geen tijd tussen heeft gezeten.

 

 

Dag 1 - 03

 

De trein vertrok iets na vieren en toen begon de reis.

Vorig jaar waren de jeugdigen met de bus gegaan, maar nu met de trein was het toch veel aangenamer omdat je kunt lopen en op je gemak eens bij een ander kunt zitten of een kaartje kunt leggen in de buffetwagon.

 

 

 

Dag 1 - 04   Dag 1 - 10

 

Dag 1 - 09

 

De reis verliep voorspoedig en zo kwamen we woensdag 3 juni rond de klok van 12 aan in Lourdes.

Ook hier leek het alsof er geen jaar voorbij was gegaan.

Dit jaar had de jeugd ook een duidelijke taak bij het uitladen van de trein en

was het station in een mum van tijd vol gezet met bagage en weer even snel leeg gemaakt.

 

 

Dag 1 - 06

 

Dag 1 - 11   Dag 1 - 05

 

Voordat we het wisten waren we in ons hotel en konden we even genieten van een lekkere douche. De drie nieuwelingen moesten al snel mee om een rondleiding te krijgen op het heiligdom.

 

Dag 1 - 12   Dag 1 - 13

 

De rest kon even tot rust komen of een verslag maken.

 

Dag 1 - 08   Dag 1 - 07

 

Dag 1 - 14

 

 

Naar de volgende dag

 

Terug naar overzicht

 

Zoeken